PROGRAMACIO-CULTURAL-juny-21_pages-to-jpg-0001

Programació cultural juny 2021

Divendres 4 de juny, 18.30 hores
Mostra de pintura i ceràmica de fi de curs dels alumnes de l’Escola d’Art Escultor Beltran
Regidoria de Cultura
Horari: de 18.30 a 20.30 hores
Espai Moret – Els Porxets
Fins al 13 de juny

Divendres 4 de juny, a les 20.00 hores
Dissabte 5 de juny, a les 20.00 hores
Diumenge 6 de juny, a les 20.00 hores

Absurd. Mostra de fi de curs del Taller Municipal de Teatre. Curs 2020-21. Grup iniciació
Director: Carles Royo
Entrada gratuïta amb invitació que es podrà recollir una hora abans en la taquilla del centre
CM Bernat i Baldoví

Dijous 10 de juny, a les 20.00 hores
Divendres 11 de juny, a les 20.00 hores
Dissabte 12 de juny, a les 20.00 hores
Diumenge 13 de juny, a les 20.00 hores

Antígona. Mostra de fi de curs del Taller Municipal de Teatre. Curs 2020-21. Grup avançat
Director: Carles Royo
Entrada gratuïta amb invitació que es podrà recollir una hora abans en la taquilla del centre
CM Bernat i Baldoví

__

17a MOSTRA SONORA
Dijous 17 de juny
A les 20.30 hores, al CM Bernat i Baldoví
Música Sinestèsica, a càrrec del CMC Garaikideak

Divendres 18 de juny
A les 18.30 hores, a l’Espai Fuster
Spleen, a càrrec d’Aer Duo
A les 20.30 hores, al CM Bernat i Baldoví
InterseccioneSg, a càrrec del Nuevo Ensemble de Segovia

Dissabte 19 de juny
A les 12.30 hores, al CM Bernat i Baldoví (sala B)
Prelude, a càrrec de Fukio Saxophone Quartet
A les 18.30 hores, a l’Espai Fuster
Sottilissime, a càrrec del Riot Ensemble
A les 20.30 hores, al CM Bernat i Baldoví
Metamorfosis, a càrrec de Miquel Ausina

Diumenge, 20 de juny
A les 12.00 hores, a l’Espai Fuster
UR* dos ritus per a contrabaix de Giorgio Netti, xerrada i concert a càrrec de Dario Calderone i Giogio Netti
A les 18.00 hores, al CM Bernat i Baldoví (sala B)
Joves intèrprets nacionals a formacions forànies, xarrada a càrrec d’Ausiàs Garrigós (clarinetista del Riot Ensemble), Myriam García (cellista del Schallfeld Ensemble) i Manuel Alcaraz (percussionista del Schallfeld Ensemble). Modera: Ricard Capellino
A les 19.30 hores, al CM Bernat i Baldoví
Moving Surfaces, a càrrec del Schallfeld Ensemble

__

Dissabte 26 de juny, a les 20.00 hores
Recital d’òpera i sarsuela a càrrec del Centre de Perfeccionament de Les Arts
Dins del programa Les Arts amb tu
Entrada gratuïta amb invitació que es podrà recollir una hora abans en la taquilla del centre
CM Bernat i Baldoví

Compartir

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram